Narozeninové dorty a roládySvatební dorty a cupcakesBezlepkové sladkosti a makronkyMinidezerty a zákuskyDětské a modelované dortySvatební koláčky a cukrovíVánoční cukrovíSlané laskominy

Korpusy a náplně
Termíny a doručení
Kontakty
Reference

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ ZAKÁZEK:

ČESKÁ LÍPA, Dolní 106 (stará Lada - směr od OBI a ALBERTů na Nový Bor, minete stáda s koňmi a pneuservis Šišmiš s.r.o., poté odbočka vlevo z Borské ulice u domku s prodejem zeleniny a brambor, jsme cca 3 vteřiny jízdy od hlavní Borské ulice, jedete vždy po asfaltové silnici, neodbočovat na nezpevněné kamenité cesty dle případné navigace
Po celý rok sedm dní v týdnu (po-ne) na základě předchozí domluvy - v čase dle Vašeho požadavku. Včetně státních a vánočních svátků.

PŘÍJEM A VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK:

svatební zakázky cca 4-6 týdnů před termínem svatební hostiny
ostatní zakázky 10-14 dní před termínem vyzvednutí zakázky
Zakázky/dorty jsou z naší strany vždy uloženy v pevných krabicích takovým způsobem, abyste měli co nejméně náročný jejich převoz a manipulaci. Zdarma je nabídnuta k dispozici protiskluzová podložka/y.

PLATBA ZA ZAKÁZKU:

Zálohy nejsou požadovány. Možnosti platby: 1. Platba v hotovosti při převzetí zakázky 2. Platba bezhotovostní na účet splatná v týdnu realizace zakázky.

DORUČENÍ SVATEBNÍCH ZAKÁZEK NA MÍSTO HOSTINY - pouze do 60minut (cesta tam a zpět 20+20min + čas na předání cca 15min):Doručení je možné v den svatební hostiny nebo den předem ve večerních hodinách.