Narozeninové dorty a roládySvatební dorty a cupcakesBezlepkové sladkosti a makronkyMinidezerty a zákuskyDětské a modelované dortySvatební koláčky a cukrovíVánoční cukrovíSlané laskominy

Korpusy a náplně
Termíny a doručení
Kontakty

VYZVEDNUTÍ ZAKÁZEK:

Cukrářská výrobna Dolní 106, Česká Lípa - stará Lada (směr od OBI a ALBERTů na Nový Bor, minete pneuservis Šišmiš s.r.o., v létě stánek s prodejem zmrzliny, poté odbočka vlevo z Borské ulice u domku s bývalým prodejem zeleniny a brambor, jsme cca 3 vteřiny jízdy od hlavní Borské ulice, jedete vždy po asfaltové silnici, neodbočovat na nezpevněné kamenité cesty dle případné navigace).
Termín a čas vyzvednutí zakázky je dle vzájemné dohody. Pondělí-pátek 6:00-18:00hod, sobota 10-11hod, neděle 10:00hod, během letních měsíců lze zakázky vyzvednout již ráno od 6:00 i během víkendu.

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK:

svatební zakázky cca 4-6 týdnů před termínem svatební hostiny
ostatní zakázky 5-14 dní před termínem vyzvednutí zakázky
Příjem objednávek e-mailem DORTOVNA@DORTOVNA.CZ nebo telefonicky 720 466 507.
Zakázky jsou z naší strany vždy uloženy v pevných krabicích takovým způsobem, abyste měli co nejméně náročný jejich převoz a manipulaci. Zdarma je nabídnuta k dispozici protiskluzová podložka/y.

PLATBA ZA ZAKÁZKU:

Zálohy nejsou požadovány. Možnosti platby: 1. Platba v hotovosti při převzetí zakázky 2. Platba bezhotovostní na účet splatná v týdnu realizace zakázky.

Vzhledem k vysoké časové náročnosti rozvozu zakázek - doručení nezajišťujeme.: