Korpusy a náplně
Termíny a doprava
Kontakty
Reference

Jak a kdy objednat zakázku/dort?

Veškeré výrobky jsou zhotoveny pouze na zakázku - na předem domluvený termín. Nemáme denní pultovou nabídku již hotových výrobků. Doporučujeme objednávku/poptávku zaslat v dostatečném časovém předstihu.

svatební zakázky 4-6 týdnů před termínem svatební hostiny (svatební zakázku lze i rozdělit na různé termíny - výslužky/hostina)
ostatní zakázky 14 dní před termínem vyzvednutí zakázky

Pokud již víte termín Vaší oslavy/svatební hostiny, je možné si termín pro realizaci zakázky rezervovat a poté vše objednat podle reálného počtu hostů na oslavě. Dorty je možné vybrat z nabídky na webových stránkách nebo je možné zhotovit dort dle Vašeho přání. Zašlete nám Vaši představu dortu/ů nejlépe včetně fotografií, které ji nejlépe vystihují. Zašleme Vám cenovou kalkulaci.

Co je důležité pro sestavení zakázky?
•Datum a místo oslavy, na kterou má být zakázka připravena (doručena) - pro ověření volné kapacity daného termínu
•Požadovaný počet porcí a velikost dortu (odhadovaný počet hostů na oslavě)
•Vaši představu provedení dortu dle Vašeho přání s popisem požadavků na zakázku (design a složení dortu, barevné ladění oslavy, ostatní výběr dezertů dle charakteru oslavy…). Pokud je to možné, zašlete včetně fotografií vybraných dortů/dezertů.

Kde a kdy je možné osobní vyzvednutí zakázky?

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ ZAKÁZEK:
1) ČESKÁ LÍPA - LADA - ul. Dolní 106

Po celý rok sedm dní v týdnu (po-ne) na základě předchozí domluvy - v čase dle Vašeho požadavku. Včetně státních a vánočních svátků.

2) PRAHA 5 - ZBRASLAV - ul. Neužilova 1495/2
Prosinec - vyzvednutí vánočního cukroví v uvedených termínech
Svatební zakázky - Praha a okolí

Kam a kdy je možné doručení zakázky na místo oslavy?

DORUČENÍ SVATEBNÍCH ZAKÁZEK NA MÍSTO HOSTINY:
Mladá Boleslav - 550Kč
Mělník - 550Kč
Litoměřice - 550Kč
Děčín, Ústí nad Labem - 550Kč
Rumburk - 600Kč
Liberec - 800Kč
Česká Lípa, Nový Bor, Doksy, Zákupy, Mimoň a další obce ....od 250Kč

Při zakázce v hodnotě 9.500Kč a více je DORUČENÍ ZDARMA.

Svatební zakázky rozvážíme na místo určení v dohodnutý termín ve vzájemně potvrzeném čase. Doručení probíhá nejvíce v ranních/dopoledních hodinách nebo v pozdních odpoledních hodinách. Doručení je možné v den svatební hostiny nebo den předem ve večerních hodinách. Zakázky jsou doručovány včetně státních a vánočních svátků.

DORUČENÍ OSTATNÍCH ZAKÁZEK:
Česká Lípa, Nový Bor, Doksy, Zákupy, Mimoň a další obce v daném regionu CL....od 50Kč

Zakázky/dorty jsou z naší strany vždy uloženy v pevných krabicích takovým způsobem, abyste měli co nejméně náročný jejich převoz a manipulaci. Zdarma je nabídnuta k dispozici protiskluzová podložka/y.

Je možné sestavení vícepatrových dortů a stojanů na místě oslavy?

Sestavení a aranžování vícepatrového dortu na místě oslavy je v ceně od 1.800 do 3.000Kč dle požadavků na zajištění personálu, rozsahu činností a času. Sestavení vícepatrových akrylových stojanů na místě oslavy je zdarma (u zakázek s doručením na místo oslavy).

Jak zaplatím za zakázku/dorty?

Zálohy nejsou požadovány. Platba je kompletní při doručení, převzetí a kontrole zakázky z Vaší strany nebo Vámi pověřenou kontaktní osobou nebo je splatná předem v týdnu realizace oslavy/svatební hostiny.

Jaké mohu poptat náplně a korpusy dortů?

Druhy korpusů, náplní a nejoblíbenějších kombinací složení, které nabízíme, naleznete v záložce Korpusy a náplně. Některé druhy náplní však nejsou vhodné pro určité designy a tvary dortů. Rádi Vám s vhodným výběrem pomůžeme a co nejvíce se přizpůsobíme Vaší chuti.